GERA VIRTUVĖ – rūpinasi Jumis!

Jei jums pabodo kasdieninė rutina ir pasiilgote jaukių, šiltų, meile pulsuojančių vakarėlių savo nuosavoje virtuvėje, mes Jums galime padėti. Puikūs virtuvės baldai, kūrybiškai ir praktiškai išplanuota erdvė, paprasta ir patogi maisto gamyba – Jums suteiks gyvenimo džiaugsmo, padės atgauti jėgas ir visuomet būti puikios nuotaikos.

Mūsų virtuvės – kūrybos, jausmo ir komforto derinys. Kas gali būti maloniau už iš Jūsų virtuvės sklindantį vanilės, cinamono ar ką tik iškepto pyrago kvapą. Čia galite kelti taurę už meilę, už aistrą, už svajonę ir besipildančią viltį. Tai vieta, kurioje susitinka maisto gamyba, kūryba ir puiki nuotaika, kur gaminti patogu, o būti labai malonu . Į svečius atėjusius draugus tikrai vadinsitės į virtuvę: čia jaukiausias namų kampas, tinkantis individualiems pokalbiams, ir moteriškam visų reikalų aptarimui.

Galbūt apie jaukią ir kokybišką virtuvę svajojate ir Jūs? Jei sugalvojote tokią įsigyti, viskas labai paprasta – užeikite pas mus ir pasidalinkite savo svajone. Kiekvienam Jūsų sukursime individualų tik Jūsų virtuvei skirtą projektą. Juo pasirūpins ilgametę patirtį turintis profesionalus architektas. Mes Jums pasiūlysime medžiagas ir baldų spalvas, o Jums beliks tik pasirinkti.

„Gera Virtuvė“ baldus gamina iš natūralių, ekologiškų medžiagų. Ką pasirinksite priklausys tik nuo Jūsų: ar laiko patikrintą ąžuolą, ar elegancija alsuojantį uosį arba beržą, ar lengvumu kvepiantį riešutą. Kas gali būti jaukiau už modernias, vienu prisilietimu atsidarančias dureles, stilingą stiklinį darbastalį, ar oda aptrauktus virtuvės baldus. Mūsų baldai – moderniausių technologijų kūriniai ir laiko patikrinta klasika.

Mūsų gamintais virtuvės baldais ypač džiaugiasi norvegai. Daugiau nei 70 procentų mūsų gaminamos produkcijos, puošia norvegų namus. Būtent jie išskirtinai vertina individualumą, grožį ir prabangą.

„Geros Virtuvės“ baldų pavadinimai kalba patys už save : „Aistra“, „Svajonė“‘ „Intriga“, „Meilė“, „Viltis“, „Laimė“ – visa tai gali būti Jūsų. Visiems savo gaminiams „Gera Virtuvė“ teikia dviejų metų garantiją. Jei nusprendėte įsigyti naujus baldus, užsukite pas mus.

Su meile,
Gera Virtuvė

Gedimino pr. 64, Vilnius
Tel. +370 5 2460502     Fax. +370 5 2460503
© 2010 m. geravirtuve.lt